Zaufali nam:

Zaufali nam:

Potrzebujesz transmisji?
Zrób ją z nami!

Mamy nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesny sprzęt, wiele kamer, zestawy mikrofonów i oświetlenia. Zamawiasz transmisję i nie musisz martwić się o nic więcej.

...
Pracujemy w całej Polsce

Dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Nie ważne, czy transmisja ma się odbyć w dużym mieście, czy w małej miejscowości.

...
Transmitujemy także spotkania 100% online

Planujemy i organizujemy transmisje, w której goście nie muszą ruszać się ze swoich domów. Wystarczy urządzenie z dostępem do sieci.

...

Postaw na FAST LLAMĘ!

To kilka powodów, dla których warto nas wybrać:

Mamy doświadczenie w transmisjach. Pracowaliśmy na imprezach plenerowych, konferencjach, posiedzeniach, koncertach i uroczystościach. Wiemy jak przygotować się do różnych typów zleceń i chętnie dzielimy się doświadczeniem.

Robimy transmisje duże i małe. Z każdego wydarzenia. Realizujemy transmisje z jednej lub wielu kamer, także z udziałem wozu transmisyjnego. Możemy pokazać obraz z komputera, wyświetlić widzom prezentację, a także pokazać gości połączonych zdalnie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Transmitujemy także dla telewizji. Mamy doświadczenie z transmisjami telewizyjnymi. Możemy udostępnić sygnał w odpowiednim formacie dla stacji telewizyjnych.

Zapewniamy interakcję z widzami. Pokażemy komentarze z mediów społecznościowych na ekranie transmisji. Widzowie mogą tak zadawać pytania i wypowiadać się na tematy poruszane przez uczestników.

Zwiększamy zasięg imprezy. Zrobimy stream tam, gdzie są Twoi odbiorcy. Facebook, YouTube, Instagram, Twitch - wszystko w naszym zasięgu! Możemy też transmitować wewnątrz budynku, kiedy chętnych uczestników jest więcej, niż miejsc na sali.

Trzy kroki do transmisji

Krok 1: Potrzeba

Organizaujesz wydarzenie, które chcesz transmitować? To wystarczy, żeby się do nas odezwać :) Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń i opowiedz o nim!

Krok 2: Kontakt

Nie ważne, czy wiesz dokładnie jak ma wyglądać stream, czy to Twoje pierwsze doświadczenie z live'em. Skonsultujemy, podpowiemy najlepsze rozwiązanie i zaplanujemy transmisję najlepszą do Twoich potrzeb!

Napisz do nas

Krok 3: Oferta

Jeśli po Twoim kontakcie mamy wszystkie potrzebne informacje, to w ciągu 48 godzin prześlemy wstępną, niezobowiązującą ofertę. Jeśli czegoś będzie brakować - skontaktujemy się, żeby dopytać o niezbędne szczegóły.

Napisz do nas

Nawet jeśli jeszcze dokładnie nie wiesz, czego potrzebujesz. Odezwiemy się i pomożemy!

Najważniejsze są Twoje dane kontaktowe. Nie zapomnij wspomnieć o planowanej dacie transmisji, jej typie (z konferencji, imprezy firmowej, imprezy sportowej, wydarzenia na świeżym powietrzu) oraz miejscu, w którym ma się odbyć.

Nie bój się wątpliwości lub braku pomysłów - jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc!

Wyślij
Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA Polityka prywatności i Warunki.