Stawiamy na dostępność

Nasze strony, systemy informatyczne i aplikacje
są dostępne na każdym urządzeniu z dostępem
do Internetu. Tworzymy je od podstaw stawiając przede wszystkim na urządzenia mobilne
aby klient miał komfort używania ich na każdej platformie, w każdym miejscu i o każdej porze. Dostosujemy aplikację do potrzeb osób
z niepełnosprawnościami.
Dbamy o to aby interfejsy były proste, przejrzyste
i zrozumiałe dla każdego.

Klient

Technologie

Z Wydawnictwem Otwartym współpracujemy przy wielu projektach książkowych, zapewniając wsparcie zarówno w zakresie kodowania stron landing page jak i tworzenia materiałów multimedialnych do wykorzystania w działaniach reklamowych.
Jednym z kluczowych wymagań Wydawnictwa wobec zamówionych stron jest ich pełna responsywność oraz wykorzystanie najnowszych technologii związanych z analityką ruchu. Wychodząc na wprost oczekiwaniom klienta, nasze strony budujemy w technologii Mobile-first z wykorzystaniem frameworka Twitter Bootstrap. Tam, gdzie jest to niezbędne, dopisujemy własne rozwiązania wykorzystując do tego JavaScript. Poniżej prezentujemy kilka wybranych przez nas landing page’y.

Intymne rozmowy

Ten landing page powstał, aby zaprezentować produkt Intymne rozmowy. Karty dla par stanowiące uzupełnienie książki Warsztaty intymności autorstwa Agnieszki Szerzyńskiej.

Landing zakodowany tak, aby poprawnie wyświetlał się na wszystkich urządzeniach, aby zapewnić jak najwyższą konwersję sprzedażową.

NOrWAY

Landing prezentuje książkę NOrWAY. PÓŁdzienniki z emigracji.

Strona jest w pełni responsywna czyli dostosowuje się do rozmiaru każdej przeglądarki z jakiej aktualnie korzysta użytkownik.

Psie smaki

Landing do książki Psie smaki. O zbilansowanej diecie dla psa.

Strona w pełni responsywna.

Dziady część V. Dziady, które nie spieprzają

Landing do książki paragrafowej autorstwa Mikołaja Kołyszki i Adama Mickiewicza.

Strona w pełni responsywna.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu